Ręcznik / chusta | teraz 372 299 zł

Produkt Moonula dzięki niebanalnym, roślinnym printom, może być zarówno ręcznikiem plażowym jak i ozdobną chustą pod którą skryjesz się w zbyt upalne, lub chłodniejsze dni. Idealnie wchłania wilgoć i pozwala skórze oddychać. Opalając się na ręczniku konopnym Twoje ciało pozostanie suche. Tkanina ma cudowne właściwości termoregulacji, dodatkowo nie przepuszcza promieni UV, przez co w zbyt upalne dni chroni ciało przed szkodliwym promieniowaniem, a w chłodniejsze ogrzewa skórę. Ręcznik Moonula jest lekki i zajmuje bardzo mało miejsca.
Produkty szyje na zamówienie, więc jeśli nie znalazłaś/eś swojego rozmiaru napisz do mnie.

Produkt

Ręcznik z printem w rozmiarze 75×150 cm z lekko poszarpanymi brzegami

Printy wykonane ręcznie, farbą na bazie naturalnych składników.

Każdy ręcznik z kolekcji drukowanej roślinami przygotowywany jest indywidualnie, będzie się wyróżniał i nie powtórzą się dwa takie same egzemplarze.

Nie ma możliwości zamówienia konkretnego printu.

Printy po praniu mogą lekko zblaknąć, ale po przeprasowaniu kolor wraca do normy.

Prać w temperaturze max 40 st C na delikatnym programie w łagodnych detergentach (więcej informacji jak dbać o tkaninę poniżej). Tkanina z każdym praniem staje się coraz bardziej miękka.

Czas realizacji to ok 14 dni roboczych plus wysyłka.

Więcej szczegółów o tkaninie konopnej w zakładce PRODUKT.

Ponieważ zgodnie z ideą slowfashion szycie wybranego przez Ciebie produktu rozpoczniemy po złożeniu przez Ciebie zamówienia, czas realizacji to ok 14 dni roboczych.

299.00

Ręcznik / chusta

Product total

Options total

Grand total