Woreczek konopny na zioła | 15 zł

Niezbędnik każdego zielarza. Liście, ziela, czy kwiatostany, muszą być przechowywane w odpowiednich warunkach z dostępem powietrza, w zacienionych miejscach. Woreczki konopne przepuszczają powietrze, a przy tym bardzo dobrze chłoną wilgoć i szybko schną, więc zabezpieczą zbiory przed gniciem. Ekologiczne woreczki szyje z najtrwalszych włókien roślinnych na świecie, wobec czego posłużą pasjonatom zielarstwa wiele lat. Printy roślinne wykonywane są ręcznie roślinami sezonowymi. Jest możliwość personalizacji zadruku po wcześniejszej konsultacji.

Woreczki konopne na zioła to 100% Natury! Podobnie jak zielarstwo oferują kontakt z przyrodą i czerpanie z niej tego co najlepsze.

Produkty szyje na zamówienie, więc jeśli nie znalazłaś/eś swojego rozmiaru napisz do mnie.

Produkt

Woreczek w rozmiarze 15×25 cm ze sznurkiem.

Printy roślinne wykonywane ręcznie. Wykorzystywane rośliny sezonowe. Na zdjęciach przykładowe wzory.

Uszyte z naturalnej tkaniny 100% konopi siewnych o gramaturze 150g.

Prać w temperaturze max 40 st C na delikatnym programie w łagodnych detergentach (więcej informacji jak dbać o tkaninę poniżej). Tkanina z każdym praniem staje się coraz bardziej miękka.

Czas realizacji to ok 14 dni roboczych plus wysyłka.

Więcej szczegółów o tkaninie konopnej w zakładce PRODUKT.

Ponieważ zgodnie z ideą slowfashion szycie wybranego przez Ciebie produktu rozpoczniemy po złożeniu przez Ciebie zamówienia, czas realizacji to ok 14 dni roboczych.

0.00

Woreczek konopny na zioła

Product total

Options total

Grand total